Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – jak pracuje? Co za wspaniały moment, gdy przekręcasz kluczyk w stacyjce i wyruszysz w drogę. W naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci swobodę doświadczenia i zobaczenia jak najwięcej. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni samochód i zapewnimy komfortowy wynajem od początku do końca. Tutaj możesz zobaczyć, jak pracujemy.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Chcemy, aby proces wynajmu samochodu w Szczecinie był łatwy i przyjemny, jak prowadzenie własnego samochodu. Wypożyczenie auta daje Ci swobodę, a my staramy się znaleźć dla Ciebie odpowiedni model w bardzo atrakcyjnej cenie. Ale to nie wszystko, co dla Ciebie robimy. Staramy się, aby cała procedura przebiegła bezproblemowo. Wiemy, jak ważna jest usługa, którą otrzymujesz. Dlatego korzystamy z prawdziwych opinii klientów i własnego doświadczenia, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze opcje. Zapewniamy wybór samochodów i ofert, które uczynią Twoją podróż tak wygodną i przyjemną. Nasz zespół obsługi klienta jest tutaj, aby wspierać Cię podczas podróży, zawsze i wszędzie, gdzie potrzebujesz dodatkowej pomocy.

Jak pracujemy w wypożyczalni samochodów w Szczecinie?

Głównym kryterium naszej pracy jest upewnienie się, że za każdym razem, gdy wynajmujesz samochód u nas, otrzymujesz wspaniałe wrażenia. Nasz obszar działania jest znacznie szerszy niż tylko porównywarka cen, ponieważ pozostajemy z Tobą od początku podróży do samego końca. Wybierasz samochód, który chcesz ze wszystkimi potrzebnymi dodatkami, takimi jak pełna ochrona lub fotelik dziecięcy i rezerwujesz wynajem.

Rodzaje wynajmu samochodów w Szczecinie

W naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie oferujemy wynajem: krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy:

 • Z opcji krótkoterminowej korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy prowadzące działalność gospodarczą. Masz możliwość wyboru auta osobowego lub dostawczego i wypożyczenie go na potrzebny czas, czyli od jednej dobry do dwóch miesięcy.
 • Z opcji średnioterminowej korzystają również właściciele firm oraz osoby fizyczne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie zapewnia ubezpieczenie, przegląd techniczny, opony. Podpisujesz z nami umowę i możesz ruszać w podróż. W przypadku takiego wynajmu korzystasz z pojazdu przez okres od dwóch do 24 miesięcy.
 • Z opcji długoterminowej może korzystać każda osoba dorosła bez względu na to, czy jest przedsiębiorcą czy osobą prywatną. Wynajem auta dotyczy czasu dłuższego niż 24 miesiące i jest preferowany przez firmy nie dysponujące potrzebną liczbą samochodów osobowych i dostawczych.

Dlaczego wypożyczalnia samochodów w Szczecinie?

To proste zapewniamy bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny i całkowity spokój ducha przez cały okres wynajmu. Wykorzystujemy całe nasze doświadczenie oraz doświadczenie naszych klientów, aby pomóc Ci wybrać idealny pojazd i żądaną jakość usług. Wynajem naszych aut oferujemy tylko w zrównoważonej cenie. Nie musisz wierzyć nam na słowo, sprawdź jakie zdanie na nasz temat mają ludzie i jakie opinie zamieszczają na temat wypożyczalni samochodów w Szczecinie takiej jak https://automaks.pl/.

Wypożyczając pojazd w naszej firmie osiągasz:

 • Komfort jazdy samochodem nowej generacji bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu.
 • Koszty użytkowania auta ujęte są w jednej fakturze.
 • Otrzymujesz od na samochód zastępczy, jeżeli wynajęty ulegnie awarii.
 • Masz możliwość przedłużenia swojej umowy.  

Kim jesteśmy?

Naszym założycielom przyświecał prosty cel tzn. sprawić, by korzystanie z usług wypożyczalni samochodów w Szczecinie było o wiele lepsze. Dziś nasza firma prężnie się rozwija, ponieważ nasi klienci lubią sposób, w jaki pracujemy. Nasz niesamowity rozwój jest bezpośrednio zależny od naszego fantastycznego zespołu.

Korzyści ze współpracy z nami:

 • Zawsze czyste samochody.
 • Dezynfekcja i sanityzacja.
 • Wszystkie pojazdy są ubezpieczone.
 • Możliwość wyjazdu za granicę.
 • Cena zawiera ubezpieczenie.
 • Płatność gotówkowa i bezgotówkowa.
 • Aktualne przeglądy techniczne.
 • Jesteśmy w kontakcie 24/7.
 • Możliwość odbioru wynajętego samochodu z lotniska.

Korzystając z usług naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie możesz wynająć auto z lotniska lub na lotnisko. A to zapewnia możliwość skuteczniejszego planowania czasu wiążącego się z kontaktami służbowymi. Takie rozwiązanie jest niezbędne w realizowaniu podróży służbowych, dotarciu na konferencję a także w przypadku podejmowania partnerów biznesowych. Zapewniamy naszym klientom nowoczesne pojazdy, doskonale wyposażone przy minimum formalności. Wykonując rezerwację internetową masz możliwość złożenia zamówienia na dodatkowe wyposażenie np. nawigacja.  

Czym wyróżnia się wypożyczalnia samochodów w Szczecinie?

Wypożyczalnia samochodów Szczecin
Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje swoim klientom wysokiej jakości obsługę oraz wysoki standard usług, który spełnia oczekiwania osób o różnym poziomie możliwości finansowych. Wynajem samochodu klasy ekonomicznej pomaga rozwiązać problem transportowy bez stwarzania poważnych obciążeń finansowych. Jakość usług i poziom obsługi nie zmieniają się w zależności od pojazdu wybranego przez klienta.

Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym. W klasie ekonomicznej samochody znanych marek prezentowane są w dobrych wersjach wyposażenia, z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. Tutaj możesz wypożyczyć nie tylko samochód, ale również całe niezbędne wyposażenie dodatkowe: foteliki dziecięce, nawigację GPS, router Wi-fi, lodówkę samochodową itp.

Codzienny wynajem samochodów skutecznie rozwiązuje problem mobilności w obcym mieście i eliminuje potrzebę korzystania z usług taxi. Gwarantujemy indywidualne podejście, uwzględniając wszystkie życzenia, preferencje i dostępny budżet. Szeroka gama pojazdów pozwala znaleźć najlepsze rozwiązanie wynajmu do celów osobistych, biznesowych lub rekreacyjnych.